App

اپلیکیشن ویکی سفر

اپلیکیشن ویکی سفر با هدف تسهیل ارتباط بین مسافران با آژانس های مسافرتی و راهنمایان گردشگری ارائه شده است. کاربران با استفاده از این اپلیکیشن می توانند به سادگی شرایط سفر موردنظر خود را اعلام نمایند تا درخواست ایشان برای آژانس‌ها و راهنمایان گردشگری مرتبط ارسال شود. آژانس‌ها و راهنماها نیز می‌توانند تورهای مسافرتی خود را متناسب با درخواست‌های دریافتی معرفی کنند و حتی از طریق مذاکره آنلاین بر روی جزئیات توافق نمایند.

دانلود از گوگل پلی دانلود مستقیم نسخه اندروید ویژگی ها

مراحل استفاده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون.

تعریف شرایط سفر

شرایط سفر دلخواهت رو با دقت مشخص کن تا درخواستت برای آژانس های مسافرتی و راهنماهای گردشگری ارسال بشه

دریافت پیشنهادات

دریافت پیشنهاد از طرف آژانس های مسافرتی و راهنمایان گردشگری

نهایی کردن سفر

پس از اینکه با آژانس یا لیدر به توافق رسیدین، کافیست گزینه «توافق کردیم» را انتخاب کنید تا توافق نهایی رو ببینید و تور برای شما رزرو بشه.

سفر خوش بگذره

هزینه توافق شده رو به صورت آنلاین پرداخت کنید و منتظر تماس جهت هماهنگی های نهایی باشید.

دانلود اپلیکیشن

ویکی سفر پل ارتباطی میان مسافران با آژانس‌های مسافرتی و راهنمایان گردشگری است

ویژگی های ویکی سفر

ویژگی‌های متمایز ویکی‌سفر باعث می‌شود مسافران بتوانند با صرف زمان کوتاه، مناسب‌ترین و بهترین پیشنهاد سفر را انتخاب نمایند

پیشنهادات متنوع

کاربران با ثبت درخواست در ویکی سفر پیشنهادات متنوعی از آژانس‌ها و راهنمایان گردگشری دریافت می‌نمایند که می‌توانند با مقایسه آنها متناسب‌ترین پیشنهاد سفر با شرایط خود را انتخاب کنند.

خدمات رایگان

استفاده از خدمات اپلیکیشن ویکی سفر برای مسافران کاملا رایگان می باشد

صرفه جویی در زمان

کاربران می‌توانند به جای تماس و یا رفت‌ و آمد به چندین آژانس مسافرتی، در کوتاهترین زمان با تعداد زیادی آژانس و راهنمای گردشگری در ارتباط باشند

App

درخواست سفر در هر ساعت از روز

با استفاده از اپلیکیشن ویکی سفر نیازی به جستجوی سفر در زمان های اداری نیست و کاربران می توانند در هر زمان از روز درخواست سفر خود را ارسال نموده و منتظر دریافت پیشنهادات آژانس های مسافرتی و راهنمایان گردشگری باشند.

سهولت در استفاده

طراحی اپلیکیشن ویکی سفر به نحوی انجام شده است که تمامی کاربران می‌توانند به سادگی از آن استفاده نمایند.

مناسب ترین هزینه

با استفاده از اپلیکیشن ویکی سفر با ایجاد فضای رقابتی، کاربران می توانند پیشنهادات گوناگون را بررسی نمایند و مناسب ترین هزینه سفر مناسب با درخواست خود را انتخاب نمایند.

آژانس ها و لیدرها

در فضای رقابتی امروز، استفاده مناسب از فرصت برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان می تواند هر کسب و کاری را رونق دهد. اپلیکیشن ویکی سفر نیز با هدف تسهیل ارتباط میان مسافران و شرکت‌ها و افراد ارائه دهنده خدمات مسافرتی راه‌اندازی شده است. تمامی آژانس های مسافرتی معتبر و راهنمایان گردشگری دارای مجوز می‌توانند با ثبت‌نام و عضویت در سامانه ویکی سفر، خدمات و پیشنهادات سفر خود را به سادگی به مسافران ارائه نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط همکاری و عضویت در ویکی سفر روی دکمه زیر کلیک کنید.