• هتل قصرالضیافه
  • هتل قصرالضیافه
  • هتل قصرالضیافه

هتل قصرالضیافه

  مشهد ، حرم مطهر ، صحن هدایت ، هتل قصر الضیافه

نوشتن نظر


هتل قصرالضیافه امام رضا(ع) در ضلع شرقی حرم مطهر رضوی در قسمت ورودی صحن هدایت این حرف شریف واقع شده است.

این هتل در نوع خود ممتاز و بی رقیب شناخته شده ، چرا که می توان از آن به عنوان تنها هتلی یاد کرد که بخشی از آن در حرم مطهر امام رضا(ع) جای گرفته است.

هتل قصر الضیافه مشهد یکی از هتل های 5 ستاره مشهد می باشد که مخصوص زائران عرب می باشد. هتل قصرالضیافه مشهد دارای امکانات خوبی است تا مسافرانو زایران امام هشتم از اقامت در این هتل احساس ارامش داشته باشند.  اتاق های هتل قصر الضیافه از یخچال، چای ساز و مینی بار غیر رایگان برخوردار هستند. همچنین در برخی از اتاق ها، شما می توانید یک آشپزخانه کوچک نیز داشته باشید.

هتل قصر الضیافه از بهترین هتل های نزدیک به حرم در مشهد است که از اینترنت رایگان برخوردار بوده و همچنین پارکینگ رایگان در اختیار میهمان شما قرار خواهد داد. در اتاق ماساژ هتل، خستگی یک سفر طولانی از تن میهمان شما بیرون خواهد رفت.برای تشریفات بیشتر، مسافر ویژه تان را از خدمات CIP هتل بهره مند سازید و یا با استفاده از تاکسی سرویس، دیدنی های مشهد را به او نشان دهید! همچنین امکان پذیرش 24 ساعته هتل قصر الضیافه این امکان را به مسافر خارجی شما خواهد داد تا پروازی متناسب با ساعت زمانی منطقه خود انتخاب نماید.

می توان این مجموعه را یکی از باشکوه ترین و مجلل ترین هتلهای مشهدجهت پذیرای از مهمانهای خارجی نامید.

نمایش بیشتر
  • امکانات

  • خشکشویی  جای پارک  کافی شاپ  رستوران  اینترنت 
مکانهای پیشنهادی
رستوران
جاذبه مذهبی
موزه
جاذبه تفریحی
جاذبه گردشگری
جاذبه طبیعت گردی
مجتمع تجاری
غذای محلی
مناسبت ها
هتل های آپارتمانی
مکانهای مشابه