شیک به سبک تورنتو  هتل «هیزلتون» این روز‌ها با رقبای سرسختی دست و پنجه نرم می‌کند تا نامش را به عنوان منحصر به فردترین هتل تورنتو حفظ کند. این هتل لوکس و زیبا با 62 اتاق و 15 سوئیت به شما احساس تک بودن می‌دهد. 
طراحی اتاق‌های این هتل یکی از بهترین طراحی‌های دنیاست و وقتی صحبت از رستوران می‌شود، ناهار خوری این هتل با بهترین سرآشپز‌های تورنتو گرچه ممکن است جیب شما را خالی کند اما در عین حال خاطر‌ه‌ای فراموش نشدنی برایتان می‌سازد. در کنار این هتل رستوران‌های معروف شهر تورنتو قرار دارند. قیمت اتاق‌های این هتل از 350 دلار به بالاست.

نمایش بیشتر
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    مرکز شهر تورنتو پر است از هتل‌های تاریخی و مسافرخانه‌های خاص. ممکن است این هتل‌ها کمی گران باشند اما از آنجایی که در مرکز شهر قرار دارند، دسترسی شما به مکان‌‌ها و جاذبه‌های شهر را آسان می‌کنند. به تازگی میهمانخانه‌ها و هتل آپارتمان‌ها در شرق تورنتو و در محل کلیسای ولسلی و انکس زیاد شده‌اند. در کل قیمت هتل‌ها و آپارتمان‌های این شهر بالاست و اکثر توریست‌ها برای پیدا کردن یک هتل ارزان با مشکل مواجه هستند. در این مورد توصیه ما به شما این است که به خانه‌های دانشجویی که کیفیت بالایی هم دارند.