• پارک آبی آکواونچر
  • پارک آبی آکواونچر
  • پارک آبی آکواونچر

پارک آبی آکواونچر

  (Aquaventure Waterpark)   

نوشتن نظر


پارک آبی آکواونچر دبی در 42 هکتار ساخته شده و شامل سرسره آبی پرسرعت، تونل های آبی، رودخانه های خروشان، منطقه بازی مختص کودکان، مناطق سرسبز و استوایی و ساحل خصوصی می باشد. طول آب تفریحی پارک آبی دبی بیش از 2 کیلومتر و بالغ بر 11 میلیون لیتر آب بکار رفته است. همانگونه که در عکسهای پارک آبی دبی مشاهده می کنید، 5 نوع مختلف کوسه در حوض مخصوص کوسه وجود دارند. گردشگران و مسافران هتل آتلانتیس دبی بصورت نا محدود می توانند از پارک آبی آکواونچر دبی بهره ببرند.

ارتفاع سرسره پارک آبی آکواونچر دبی، 27.5 متر و طول آن 61 می باشد. انتهای سرسره پارک آبی دبی که در اصل به سقوط آزاد شباهت دارد، یک تونل شفاف شیشه ای وجود دارد که افراد را به زیر مرداب کوسه ها هدایت می کند. این مرداب پر از کوسه های بزرگ نظیر کوسه سفید و کوسه قاتل می باشد که هیجان سرسره پارک آبی دوبی را چند برابر می کند.

همچنین چندین تونل آبی پیچ در پیچ در پارک آبی آکواونچر دبی وجود دارد که بازدید کنندگان سوار بر تیوب های مخصوص یک نفره و دو نفره بسرعت درون این دالانها حرکت می کنند و در انتها وارد تونل مرداب کوسه می شوند.

نمایش بیشتر
  • دانستنی های مفید

  • نکات : بلیت پارک آبی آکواونچر دبی هم بصورت آنلاین و هم در بخش فروش بلیت پارک آبی، قابل تهیه می باشد. مسافران و میهمانان هتل آتلانتیس بصورت رایگان و نا محدود می توانند از این پارک آبی استفاده نمایند.
    کودکان زیر 13 سال می بایست با والدین خود از پارک آبی دبی استفاده کنند.