• واندرلند
 • واندرلند
 • واندرلند
 • واندرلند

واندرلند

  (Canada's Wonderland)   
  1 Canada's Wonderland Drive, Vaughan, ON L6A 1S6

نوشتن نظر


شهربازی تورنتو که با نام سرزمین عجایب یا همان واندرلند (Wonderland) بیشتر شناخته می شود ، بزرگترین شهربازی شهر تورنتو کانادا و همچنین  بزرگترین شهربازی آمریکا شمالی و یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین شهربازی های در کل جهان می باشد.

این شهرباری دارای مساحت 130 هکتار، دارای بیش از 360 وسیله سرگرمی و تفریحی و دارای قدمتی بیش از سه دهه می باشد که ساخت آن به سال 1981 میلادی و توسط دو شرکت Taft Broadcasting  & Great-West Life Assurance صورت گرفته است.

این شهربازی در فاصله چهل کیلومتری شمال شهر تورنتو قرار دارد.

شهربازی تورنتو، بزرگترین و طولانی ترین رولر کوستر در جهان را دارد. این مجموعه ه دارای بخشی بنام پارک دایناسوها نیز می باشد که بسیار سرگرم کننده و مهیج است.

در داخل مجموعه واندرلند علاوه بر شهربازی، یک پارک آبی بزرگ نیز قرار دارد.

نمایش بیشتر
 • دانستنی های مفید

 • نکات :

  * ساعت کاری این پارک در ایام مختلف سال متفاوت است و با توجه به سردی هوا از 1 جولای تا 30 نوامبر نیز کلا پارک تعطیل است. برای اطلاع از ساعت کاری واندرلند بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

  * در اطراف واندرلند هتل هایی وجود دارد که شما می توانید در آنها اقامت داشته باشید.
  * اگر بلیط ورودی واندرلند را از طریق نرم افزار این مجموعه خرید کنید، باقیمت بسیار پایین تری می توانید این خرید را انجام داده و دیگر نیازی به ایستادن در صف نیز ندارید.
  همچنین استفاده از این نرم افزای مزایای دیگری از قبیل رزرو نوبت بازی، آشنایی با بازی و شرایط استفاده از آن، مسیر دسترسی به بازی های مختلف و ... را دارد.

  برای دانلود نرم افزار بر روی تصاویر زیر کلیک کنید.