• جزایر پرنس

جزایر پرنس

  (Prince)   

نوشتن نظر


مجموعه جزایر پرنس در دریای مرمر و در نزدیکی استانبول قرار دارند. هر روزه از اسکله کاباتاش اتوبوس های دریایی به این جزیره در رفت و آمدند. مهمترین این جزایر، جزیره بیوک آدا (Büyükada) نام دارد که مقصد اصلی گردشگران به شمار می رود. در این جزیره هیچگونه وسیله حمل و نقل موتوری موجود ندارد و مردم با درشکه رفت و آمد می کنند.

هتل قدیمی چوبی ای که مربوط به قرن 19 می باشد از دیدنیهای این جزیره به شمار می رود. چند کلیسای قدیمی نیز در این جزیره وجود دارد که از آنها نیز می توانید بازدید کنید. ولی تفریح اصلی این جزیره باطبع درشکه سواری و دوچرخه سواری و تفریحات دریایی می باشد.

نمایش بیشتر
  • دانستنی های مفید

  • نکات : ورهایی که گردش از این مجموعه جزایر را در دستور کار خود دارند معمولا بازدید از سه جزیره Kinali ، Heybeli و Buyuk Ada را در برنامه خود قرار می دهند.

    در صورتیکه در سفر به ترکیه می خواهید از این جزایر بازدید کنید حتما برنامه سفرتان را در تابستان تنظیم کنید. چون با سرد شدن هوا عملا بازدید از این جزایر به علت عدم امکان شنا و تفریحات دریایی دیگر لطفی ندارد و خیلی از تورها برنامه شان را  فقط به بازدید از جزیره Buyuk Ada محدود می کنند.