• جایروکوپتر کیش
  • جایروکوپتر کیش

جایروکوپتر کیش

  (gyrocopter)   
  09347682027

نوشتن نظر


جایروکوپتر وسیله ایست که از ترکیب هواپیما و هلی کوپتر ساخته شده است. این وسیله که ظرفیت پرواز برای دو نفر (خلبان و یک سرنشین) را دارد برای اولین بار توسط مهندسان اسپانیایی اختراع شده است. مدتی در کنار تفریحات هیجان انگیزی که در کیش می توانید تجربه کنید، تفریح پرواز با جایروکوپتر نیز اضافه شده است. شما می توانید با جایروکوپتر با کمک خلبان، بر فراز خلیج زیبای فارس پرواز کنید.

قابلیت فرود اضطراری مطمئن در صورت خاموشی موتور به دلیل تضمین چرخش  بالگرد توسط باد، احتمال سقوط و خطر برای سرنشین جایروکوپتر را به حداقل می  رساند و گردشگران می‌توانند بدون نگرانی از خطرات احتمالی از این وسیله  پروازی جدید استفاده نمایند.

پرواز با جایروکوپتر برای گردشگران تنها در جزیره کیش امکان‌پذیر است و  این مجوز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری تنها برای جزیره کیش و گردشگران  مروارید خلیج فارس صادر شده است.

جایروکوپتر با سرعت حداقل ۲۰ کیلومتر در ساعت و حد اکثر ۱۶۰ کیلومتر در  ساعت پرواز می‌کند. باند گلایدر فرودگاه بین‌المللی جزیره کیش به طول یک  هزار و 500 متر و عرض 30 متر جهت انجام پروازهای تفریحی در جزیره کیش بوده و  پذیرای گردشگران و علاقه مندان به پرواز می‌باشد.


نمایش بیشتر
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    * برای استفاده از جایروکوپتر باید از قبل وقت بگیرین و زمان رزور کنید. برای رزرو با شماره تماسی که در همین مطلب ارائه شده است، تماس بگیرید.

    * استفاده از جایروکوپتر برای افراد بالای 7 سال بلامانع است.

    * مدت زمان هر پرواز تفریحی حدود 10 دقیقه است.