پارک دلفین ها با قدمتی نزدیک به 10 سال با مساحتی حدود 100 هکتار در جنوب شرقی کیش واقع شده است. این مجموعه شامل بخش های مختلفی به شرح زیر می باشد :

باغ پرندگان:
در باغ پرندگان کیش بیش از 50 گونه جانور از قبیل اردک کله سبز، توکان، فلامینگو، طاووس، طوطی، میمون، پنگوئن، مار پیتون، عروس هلندی، لک لک، شترمرغ، تمساح و ... نگهداری می شود.

دلفیناریوم:
در این بخش از پارک دلفین ها شما می توانید نمایش حیواناتی از قبیل دلفین و شیردریایی و گراز دریایی را که توسط مربیان ایرانی تربیت شده اند، در استخری با حجم 18000 متر مربع مشاهده کنید. این نمایش ها شامل نقاشی دلفین ها، بسکتبال دلفین ها، پرش تا ارتفاع زیاد و ... می باشند. در بخش نقاشی دلفین معمولا نقاشی ای که توسط دلفین کشیده می شود به مزایده گذاشته شده و توسط بازدید کنندگان خریداری می شود.

کلاسیک شو:
سیرکی متشکل از هنرمندان ایرانی و روسی که با کمک آهنگ و نور و حرکات آکروبات برنامه اجرا می کنند.

آکواریوم:
در آکواریوم پارک دلفین ها انواع ماهی ها از ماهی های کوچک تا کوسه ها و سفره ماهی ها و ستاره های دریایی نگهداری می شود.

پرشین شو:
برگزاری برنامه های شاد از قبیل دعوت از خوانندگان و اجرای موسیقی زنده و انجام برنامه های تردستی از قسمت های مختلف این بخش از پارک دلفین ها کیش می باشد.

علاوه بر برنامه های فوق شما در این پارک می توانید با پرداخت پول در کنار حیوانات عکس بگیرید و یا در سفره خانه سنتی آن نشسته و غذا بخورید. شما همچنین می توانید از فروشگاه پارک خرید کنید. معمولا در هنگام ورود به پارک شما را سوار قطاری می کنند و تا قسمت باغ پرندگان می برند. پس از بازدید از باغ یکی از برنامه های کلاسیک شو و یا پرشین شو را به شما نمایش داده و در آخر به قسمت دلفیناریوم می روید.

نمایش بیشتر
  • امکانات

  • رستوران  فروشگاه 
  • اطلاعات ضروری

  • همه روزه از ساعت : : 18 الی 20:30