قوانین انتخاب کاربر برتر


وب سایت ویکی سفر در پایان هر روز به 10 کاربر برتر روز خود امتیاز می دهد و ملاک انتخاب این کاربران برتر، میزان فعالیت آنها و کسب امتیازشان مطابق جدول زیر در سایت می باشد.

این امتیازها براساس رتبه کاربرها به آنها تعلق می گیرد و باطبع کاربرانی که نفرات اول تا سوم هر روز شوند امتیاز بیشتری نسبت به کاربران بعدی دریافت خواهند کرد.

روش انتخاب نفرات برتر نیز بدین گونه است که سه کاربر برتر هر روز به صورت لحظه ای در صفحه اصلی سایت نمایش داده می شوند و در ساعت 24، کاربرانی که بیشترین امتیاز را داشته باشند به عنوان کاربران برتر روز شناخته شده و نفر اول در صفحه اصلی معرفی شده و امتیازها به عنوان اعتبار ویکی سفری در حساب کاربری برترین ها ثبت می شود.

برندگان می توانند در هر زمان، با مراجعه به پروفایل کاربری خود، معادل اعتبارشان از بین جوایز نقدی سایت یکی را انتخاب نمایند تا مبلغ جایزه به حسابشان واریز شود.

لازم به ذکر است حداقل امتیاز جهت ورود به لیست کاربران برتر، کسب 500 امتیاز می باشد.


روش های کسب امتیاز :

عنوان امتیاز
نوشتن تجربه سفر 100 امتیاز مثبت
افزودن به علاقه مندی 2 امتیاز مثبت
ارسال تصویر 10 امتیاز به ازاء هر عکس (عکس مورد تایید ویکی سفر)
پاسخ به سوالات کاربران در بخش پرسش و پاسخ 25 امتیاز مثبت
جوایز فعلی
 • کارت هدیه 100000 ریالی
  ارزش : 50

  واریز نقدی به حساب شما پس از انتخاب

 • کارت هدیه 200000 ریالی
  ارزش : 100

  واریز نقدی به حساب شما پس از انتخاب

 • کارت هدیه 400000 ریالی
  ارزش : 200

  واریز نقدی به حساب شما پس از انتخاب

 • کارت هدیه 800000 ریالی
  ارزش : 400

  واریز نقدی به حساب شما پس از انتخاب


قوانین :

1) تجربه های نوشته شده در سایت می بایست شخصی بوده و کپی برداری از سایت های دیگر نباشد. تجربه هایی که کپی باشد و یا ارزش افزوده ای برای خواننده ایجاد نکند، حذف شده و امتیاز گرفته شده، کسر می گردد.

2) تصاویر ارسالی باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. ویکی سفر در حذف تصاویر مغایر قوانین مختار بوده و در صورت حذف، امتیاز گرفته شده نیز کسر می گردد.